Individualios Ekskursijos

Individualios Ekskursijos, tai privataus gido paslaugos ekskursijoms po vieną ar mažoms grupėms iki 4  žmonių. Kodėl reikia rinktis individualias ekskursijas?

Užsisakyti

Lietuva dar nuo Gedimino laikų buvo skirtingų tautų namais, todėl yra palikusi pėdsaką šimtams tūkstančių žmonių. Norime suteikti galimybę pažinti galbūt artimą, tačiau tik artimųjų istorijose girdėtą miestą ar vietą su privačiu gidu, individualios ekskursijos metu. Ekskursijos metu sužinosite ne tik faktus, bet ir miesto ir jame gyvenusių žmonių istorijomis paremtas legendas, kurios keliautoją ir vietovę sujungia emocijomis, privatūs gidai leis pažinti vietovę iš arčiau. 

Individualios ekskursijos rengiamos grupėms nuo 1 iki 4 žmonių. Yra galimybė susidėlioti maršrutą jums aktualia tema, beieškant savo šaknų ar vietovių iš girdėtų istorijų.

Individualios ekskursijos rengiamos po Visą Lietuvą visus metus. Privačios ekskursijos vedamos rusų kalba.

Nepraleiskite progos pažinti savo istoriją. Registruokitės

Individualiai taip pat vedame šias ekskursijas:

  • Šiaurės Jėruzalė;
  • Pažintinė Ekskursija po Vilnių ir Užupį;
  • Trakai;
  • Žydų paveldo istorija Kaune.

Ekskursijas pradedame nuo jūsų apsistojimo vietos, ekskursijos pabaigoje parvežame atgal. Dėl jūsų pačių komforto rekomenduojama pasirūpinti patogiais drabužiais ir avalyne bei įsidėti vandens. 

Į kainą įskaičiuota – gido paslaugos, benzinas bei automobilio stovėjimo mokestis. Bilietai į muziejus neįeina. Nurodyta kaina už grupę iki 4  žmonių. Ekskursijos vyksta nepriklausomai nuo oro visus metus. Individualias ekskursijas vedame – rusų, hebrajų  kalbomis.

Registruotis