Ekskursija Trakuose

Vos pusvalandžio kelio atstumu nuo Vilniaus esantys Trakai- XIV a. buvusi Lietuvos sostinė. Istorija ir praeitimi alsuojantis miestas nepaliks sau abejingų.

Kategorija:

Trukmė:
3 – 3,5 valandos

Užsisakyti

Trakai yra viena labiausiai lankomų šalies vietų todėl ekskursija trakuose yra puikus laiko praleidimo būdas. Kraštas garsėja savo ežeringumu ir didinga Trakų pylimi, kurią pagal Legenda Kunigaištis Kęstutis dar XIVa. pastatė savo žmonai Birutei. Ši pilis buvo pastatyta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais. Pilis dėl saugumo sumetimų nugulė ant galvės ežero, čia ją supa net 20 salų. O kitapus pilies stukso piliakalniai ant kurių ir šiai dienai galima užlipti, kur tuomet būdėjo kariaunos saugodamos kunigaikštystės simbolį. Trakai yra unikalūs, čia dar XIII-XIV a. Karaimų bendruomenė  turėjo autonomiją, todėl savo tradicijomis ir kultūrą praturtino mūsų istoriją. Trakuose galite rasti, karaimų kultūros namus, vietinės virtuvės paveldą ar maldos namus. 

Be Viduramžių istorijos pamatysite Grafų Tiškevičių įkurtą Užutrakio dvarą, kuriame skambėjo dainos ir buvo nuolat priiminėjami svečiai, dvarą juosia parkai su nuostabiomis prancūziškomis  skulptūromis. Registruokitės ir pažinkite trakus ekskursijoje.  

Ekskursijos metu aplankysite:

  • Trakų pilis;
  • Karaimų kultūros centras;
  • Karaimų bažnyčia Tenesa;
  • Dominikonų vienuolynas;
  • Trakų istorinis muziejus;
  • Užutrakio dvaras.

Domitės ir kitomis ekskursijomis?

  • Pažintinė ekskursija po Vilniaus senamiestį
  • Pažintinė eskursija po Vilnių ir Užupį.

Ekskursija trakuose pradedama sutartoje vietoje. Kaina nurodyta mažoms, iki  4 asmenų grupėms. Yra galimybė paimti nuo viešbučio Vilniuje. Maršrutas gali būti pakeistas pagal jūsų pageidavimus. Ekskursijas vedame – Rusų, Hebrajų kalbomis. Visos ekskursijos gali būti vedamos pėsčiomis arba automobiliu, turai vyksta visus metus. Dėl jūsų pačių komforto rekomenduojama pasirūpinti patogiais drabužiais ir avalyne, bei įsidėti vandens.