Grupinės ekskursijos Po Vilnių

Grupinės ekskursijos po Vilnių, tai smagus ir turiningas laiko praleidimas kartu suburiantis žmones. 

Žmonių grupes pasitinkame sutartoje vietoje autobusais, arba sutinkame miesto centre, pradiniame ekskursijos taške. Tokia dienos pramoga puikiai tiks kolektyvinėms įmonių išvykoms, ar artimųjų susibūrimams, pažadame įspūdžių užteks keletui vakarų prie arbatos puodelio. 

Grupėmis vedame šias ekskursijas:

  • Pažintinė Ekskursija po Vilnių
  • Pažintinė ekskursija po Vilnių  ir Užupį;
  • Šiaurės Jeruzalė. 

Grupinės ekskursijos metu pamatysite svarbiausius miesto objektus, sužinosite vilniečių gyvenimo ypatumus, bei išgirsite mažai kam žinomas, tačiau paslaptingas istorijas.

Ekskursijos vedamos patyrusių gidų, kurie Vilniuje jau dirba daug metų ir žino slapčiausias miesto vietas. Ekskursijos metu sužinosite ne tik faktus, bet ir miesto ir jame gyvenusių žmonių istorijomis paremtą legendą, kuri keliautoją ir miestą sujungia emocijomis.

Ekskursijos vedamos Hebrajų kalba.

Grupinių ekskursijų metu mes pasirūpinsime jūsų transportu bei maršrutu. Vilnius – viena iš nedaugelio sostinių, kurioje galime pasidžiaugti visais keturiais metų laikais, todėl  šios ekskursijos vyksta visus metus. Jeigu nebuvote čia mistišką rudenį ar baltą žiemą, turite tai pamatyti. Maršrutą galima delioti individualiai pagal jūsų pageidavimus. Pasirupinkite gera nuotaika ir patogia avalyne. Registruokitės grupinėms ekskursijoms dabar.